İNSAN KAYNAKLARI

İNANİR ESTETİSYENLİK dünyasındaki gelişmeleri takip ederek, Kursiyerlerine ve yetiştirdiği personellerine işlerini daha kolay ve verimli yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları kaynakları ve çalışma ortamlarını sağlamaktadır.

İNANİR ESTETİSYENLİK bulunduğu sektörde öncü olmanın yanısıra her yönüyle örnek olabilecek bir kurumdur. Etkin yönetimimiz, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, disiplinli, çalışkan personelimiz, yasa ve kurallara bağlılığımız bizi örnek bir kurum yapan özelliklerimizin başında gelmektedir.

İNANİR ESTETİSYENLİK olmak; yurtdışı veya yurtiçi müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda onlara en iyi hizmeti sunmak demektir.

İNANİR ESTETİSYENLİK bünyesinde iş alımlar, iş başvuru formunun incelenerek yeterli görülen adayların mülakata tabi tutulması sonucu gerçekleşir. Görüşme sonucu uygun bulunan adaylara görev teklif edilir.

Akademi'nin güler yüzlü, dinamik, yeniliklere açık, iletişimi güçlü, çalışkan, dürüst çalışanları arasında siz de yer alarak İNANİR ESTETİSYENLİK ailesine katılabilirsiniz.

İŞ BAŞVURUSU FORMU

×
×
+90 532 430 64 31